2100 GOFF PL

MELBOURNE, Florida 32901 · Brevard County · Parcel 28 3703-75-*-1.06

$41 170
Assessed Value
$202 110
Market Value
Annual Tax
$16 170
Taxable Value
Ownership
OwnerDI GIACOMO, ROBERT S
Mailing Address2100 GOFF PLACE MELBOURNE FL 32901
Property Details
Year Built1951
Living Area1 418 sq ft
Lot Size12 197 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$109 200
Just (Market) Value$202 110
Assessed Value$41 170
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 170